Bakım Hizmetleri

Avrasya Tüneli altyapısı ve ekipmanları için uzman ekibimizle üst düzey bakım ve onarım operasyonları gerçekleştiriyoruz.

7 gün 24 saat

Egis Tünel İşletmeciliği Bakım Ekibi olarak Avrasya Tüneli’ni, tünele bağlı ekipmanları ve ek binaları yaşayan birer varlık olarak ele alıp, sürdürülebilirliğini en profesyonel şekilde yönetirken; tünelin ve yaklaşma yollarının kullanıcılara maksimum performansı sağlaması için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışıyoruz.

Stratejik bakım yönetimi

Stratejik bakım yönetimi yaklaşımımızın ayrılmaz parçaları olan yüksek verimlilik, sürekli iyileştirme, sürdürülebilirlik, yenilikçi çözümler gibi hem çağdaş hem de geleceğe ait yöntemler kullanarak altyapı ve ekipman yönetimini tecrübeli kadrolarımız ve modern ekipmanlarımızla yapıyoruz. Tünelin en sağlıklı şekilde idamesi, güvenli ve konforlu bir şekilde kullanımını sağlıyoruz.

Küresel Tecrübe

Bakım faaliyetlerimizi mekanik, elektrik-elektronik, bilgi işlem, inşaat, konularında uzman mühendis ve teknisyen kadromuzla yürütüyor ve her geçen gün daha ileri gitme hedefiyle hareket ediyoruz. Tüm uygulamalarımıza yerel kadromuzun üstün deneyiminin yanında, Egis’in küresel tecrübesini de  sürekli olarak yansıtıyoruz.