Daima Mükemmeli Hedefliyoruz

Geçtiğimiz günlerde acil durumlar karşısında sergilediğimiz başarılı müdahaleler sonrasında Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. yönetimi tarafından bir takdir plaketi ile ödüllendirildik.

Operasyon ekibimizin geçtiğimiz günlerde meydana gelen acil durumlar karşısında aldığı hızlı aksiyonlar ile güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Bu başarılı acil müdahalelerimiz sonrasında ise Avrasya Tüneli İşletme İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından takdir plaketi ile ödüllendirildik.

Daha güvenli ve kaliteli bir sürüş deneyimi adına daima mükemmeli hedefleyen ekibimiz için bu ödül büyük bir motivasyon kaynağı oldu.

Egis Tünel İşletmeciliği olarak hedefimiz tünel kullanıcılarına daima uluslararası standartlarda güvenli ve kaliteli hizmet sunmak. Bu hedeflerimiz doğrultusunda da her gün binlerce yolcunun kullandığı Avrasya Tüneli’nin güvenliğini sağlamak ve operasyonel mükemmeliği sürdürebilmek adına ekiplerimizle birlikte her gün daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz.